راتین رها در استوری اینستاگرامی خود به مناسبت روز جهانی موسیقی متنی را با عنوان درد و دل منتشر کرده است که آن را در پایین میخوانید:

به بهانه‌ی روز جهانی موسیقی خواستم کمی باهاتون درد و دل کنم.
این همه سال بخاطر برچسب هنرمند بودن خودمو محدود کردم تا شما همراهانم خدای نکرده از رفتار یا حرفی ازم دلخور نشید؛ اما وقتی گذشت و توی سختیهام کسی همراهیم نکرد و متاسفانه اونقدر مافیا زیاد شده که امثال من نمیتونن توی موسیقی به جایی برسن؛ خیلی وقته تصمیم گرفتم که کمی از هنر فاصله بگیرم و به خودم بیشتر توجه کنم. خودی که این همه سال برای همین هنر سرکوبش کرده بودم. خودی که کلی شادی رو ازش منع کردم تا شأن هنریم حفظ بشه و به کسی بر نخوره. اما حالا تصمیم گرفتم فقط فرمانبردار دل و ندای درونم باشم و کاری به نگاه بقیه و پارازیتهای بیرونی نداشته باشم. اینجوری شاید راحت‌تر بتونم خود واقعیم باشم تا اون چیزی که ازم انتظار میره.
به قول یکی از دوستان که تجربه‌اش از منم خیلی بیشتره و برای موسیقی و هدفش کلی هزینه پرداخت کرده؛ سعی کنید هیچوقت سمت چیزی که علاقه دارین نرید. چون نه براتون ثروت میاره، نه دوستی و نه عشقی میزاره!
فقط برید دنبال موردی که براتون پولسازه. چون پول با خودش خیلی از نداشته‌هاتونو تأمین میکنه.
.و در آخر باید بگم که من هیچوقت دنبال فالوئر، لایک و کامنت نبودم و نیستم. همین تعدادی که دنبالم میکنید بسیار برام ارزشمنده. این سالهای اخیر نیز اگر توجه کرده باشید؛ آهنگامو دیگه در سایتهای سراسری منتشر نکردم و تنها رسانه‌ی پخش آثارم همین پیج، سایت رسمیم و دیگر کانالهای مجازیم بوده. و این یعنی شما برای من خیلی با ارزش هستید که دوست دارم فقط شما همراهان واقعیم مخاطب آثارم باشید.

راتین رها

بارانم - وبنوشت رسمی راتین رها

لالایی برای آرین کوچولو (برادرزاده راتین رها) + آهنگ «لالایی» ساره گودرزی

شرح ماجرایی حقیقی که به خلق ترانه و آهنگ «نگاه» راتین رها در رمضان ۱۳۹۴ منجر شد + تصاویر امام زاده سید جعفر یزد

راتین رها پستهای اینستاگرامی‌اش را که با پس زمینه آهنگهای قدیمی‌اش بود، حذف کرد!

ویدیوی تولد آرین + آهنگ عاشقانه تولد با آوای قدرتی راتین رها

خدا با ماست + نماهنگ «یه بار دیگه» با صدای راتین رها

حمایت سایت نماشا از آهنگ بارانترین کرمانی‌ام با صدای راتین رها

نماهنگ درمون با صدای راتین رها / ویژه اربعین حسینی (ع)

موسیقی ,دل ,راتین ,خیلی ,جهانی ,کرده ,درد و ,راتین رها ,روز جهانی ,جهانی موسیقی ,و دل
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها