من با جمعه ها ميانه ام شكراب است.

اين جمعه ها بي رحمند. نه خبري از آينده ي با تو بودن ميدهند و نه گذشته ات را از ياد ميبرند.

جمعه يعني نبودن تو. جمعه يعني بيقراريهاي من. جمعه يعني روز مرگ اعتماد و باورهاي من. جمعه در يك كلمه يعني انتظار. يعني جدايي. يعني خاطرات بي رحم. يعني رفتن مرتضي پاشایی.

امسال با جمعه آمد و با جمعه هم خواهد رفت؛ اما اين جمعه هاي تكراري هيچگاه با آمدنت از اين يكنواختي در نيامدند.

خسته ام. كجايي؟؟؟ كجايي تا آرام اين دل بيقرارم شوي؟ كجايي تا سر روي شانه هاي معطرت بزارم و بغضم بشكند!!!

. بغضم بشكند و گلايه كنم از مردماني كه مرده پرستند. از مردمانی که قدر بودن ها را نمی دانند. از مردمانی که فقط میخواهند زهر بزنند. پس کی می آیی آرام جانم.؟ عهدنامه ام هنوز بی امضا مانده است. دیگر بیا که خسته ام.

.من دیگر متعلق به اینجا نیستم. من متعلق به مدینه ای هستم که آدمهایش از حسد، حرص، طمع، آهن پرستی، دو رنگی و دروغ به دورند. من متعلق به آنجایی هستم که افتخار آمیز فریاد بزنم بهشتی ام. نه اهل این جهنمی که قلبها تیره و کدر است. من اهل آن سرزمینی ام که هر روزش نوروز است و آدمهایش همیشه عاشق و مهربانند.

مردبارونی - ۱۳۹۳/۱۲/۲۹

آهنگ «عهدنامه» از راتین رها

ترانه، آهنگ و تنظیم:راتین رها

تولید: ۱۳۸۹/۱۲/۱۲

دانلود این آهنگ از اینجا

بارانم - وبنوشت رسمی راتین رها

لالایی برای آرین کوچولو (برادرزاده راتین رها) + آهنگ «لالایی» ساره گودرزی

شرح ماجرایی حقیقی که به خلق ترانه و آهنگ «نگاه» راتین رها در رمضان ۱۳۹۴ منجر شد + تصاویر امام زاده سید جعفر یزد

راتین رها پستهای اینستاگرامی‌اش را که با پس زمینه آهنگهای قدیمی‌اش بود، حذف کرد!

ویدیوی تولد آرین + آهنگ عاشقانه تولد با آوای قدرتی راتین رها

خدا با ماست + نماهنگ «یه بار دیگه» با صدای راتین رها

حمایت سایت نماشا از آهنگ بارانترین کرمانی‌ام با صدای راتین رها

نماهنگ درمون با صدای راتین رها / ویژه اربعین حسینی (ع)

جمعه ,يعني ,ام ,رها ,راتین ,ها ,راتین رها ,جمعه يعني ,متعلق به ,با جمعه ,جمعه ها
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها